Kurumsal

Kurumsal

Firmamız 1990 yılında Osman Taşdemir önderliğinde OSTAŞ torna atölyesi olarak kurulmuştur. 1997 yılında aile şirketi olarak OSTAŞ LTD. ŞTİ. faaliyetine devam etmektedir. Mozaik mermer silim, Ahşap parke silim, Saç kıvırma silindiri ve profil kesme makinaları imalatı, yurt içi ve yurt dışı dağıtımı yapmaktadır. 1999 yılında imalatına ek olarak Hırdavat sektörüne atılıp toptan ve perakende olarak müşterilerine her iki alanda hizmet vermektedir.
Geçmişten bugüne yeni teknolojileri yakından takip ederek müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunma gayreti içerisindedir. Kendi ürettiği ürünlerin satış, pazarlama, dağıtımını yaptığı gibi bir çok ürünün de bayiliğini yapmaktadır. Araçlarıyla Türkiye’nin bir çok noktasında bulunan müşterisiyle direk çalışma sağlamaktadır.
OSTAŞ LTD. ŞTİ. yeni ürün tasarımı geliştirilmesi amacıyla ciddi çalışmalar yapmaktadır. Bu süreçte tüm imalat ve tasarımla ilgili unsurlar dikkate alınarak kullanışlı, modern, kaliteli ürünler üretmektedir. Yapılacak ürünler çok titiz çalışmalar ile tasarım aşamasında tüm kriterler dikkate alınarak hazırlanır. OSTAŞ LTD. ŞTİ. sadece kaliteyi ürettiği ürünlerde değil bayilikle sattığı ürünlerde de kaliteyi ilk planda tutmaktadır.
 

Kalite Politikamız

Geçmişten gelen prensipleri doğrultusunda en önem verilen konu müşteri memnuniyetidir. Müşteri ilişkilerini uzun vadeli düşünen OSTAŞ LTD. ŞTİ. satış öncesi ve sonrası hizmetlerinde de en yüksek standartları amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda, hizmet kalitesini korumak için yalnızca konusunda uzman güvenilir firmaların temsilciliğini yapmaktadır. Müşteri hizmetlerinde ve üretimde kalitenin en çok yetişmiş insan gücü ile sağlanabileceğine inanan OSTAŞ LTD. ŞTİ sektörün en tecrübeli kadrosuna sahiptir.

Yurtdışı Pazarı